Author: k***3
Date:
Review: Great for gaming and the camera is good, but not at the flagship level. The 120W charging is very fast — I think it goes from 0 to 100% in about 19–23 minutes.”
Màu sắc: màu đen
Price: 8.160.700₫
Original Price: 8.590.300₫
| Color | Black |
| RAM | 16G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco F6 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 2MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1440 x 3120 |
| Video Capture Resolution | 8K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8 Gen2 |
| SKU | sw25091742414974184 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 2312387 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: k***3
Date:
Review: Great for gaming and the camera is good, but not at the flagship level. The 120W charging is very fast — I think it goes from 0 to 100% in about 19–23 minutes.”
Màu sắc: màu đen
Author: l***e
Date:
Review: hmm its fine.........
Màu sắc: trắng
Author: 8***1
Date:
Review: Nhanh, tiện lợi và đẹp
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm